Název: Jimmy Connors Pro Tennis Tour
Vydavatel: Blue Byte
Rok vydání: 1992
Žánr: Sportovní
Hodnocení: 81 %
Velikost souboru: 392 kB
Download: jimmy.zip

Hádejte, kdo se stal patronem této hry. Vím, je to těžké, ale zkuste zapřemýšlet... ANO! Je to samotný Jimmy Connors - legenda bílého sportu. Ale jen ze slavného jména hra býti živa nemůže. A pochybuji, že kromě toho, že se Jimmy nechal vyfotit s raketou na úvodní obrazovku, se na hře nějak výrazněji podílel.

Takže dá se to vůbec hrát??? Ale jistě! A to více než dobře. Ze všech těch řečí o tenise a screenshotů snad již všichni pochopili, že Pro Tennis Tour není hrou simulující ženský box v bahně. Nýbrž jde o velice kvalitně zpracovaný simulátor tenisu. Můžete samozřejmě hrát proti počítačovému protivníkovi, ale i proti svým přátelům. Navíc možnost hrát čtyřhru nebo tzv. dirty (nefér hra 2 hráčů proti jednomu chudákovi) značně prodlužuje životnost celé hry. Dále máte možnost využít několika dalších nastavení, která však nejsou nikterak významná pro samotnou hru (typ kurtu, pohlaví hráče...)

Grafika působí velmi příjemně a přičteme-li k tomu i snadné a pohodlné ovládání, máme tu jeden z nejlepších tenisů nejen své doby. Takže pokud jste sportovním, či ještě lépe tenisovým, fandou, Jimmy Connors Pro Tennis Tour vám nabízí spoustu hodin vynikajícího hraní, obzvláště ve velmi zábavném multiplayeru.