Název: Silverball
Vydavatel: Epic Megagames
Rok vydání: 1993
Žánr: Ostatní
Hodnocení: 78 %
Velikost souboru: 1080 kB
Download: silverball.zip

Už na začátku se přiznám, že nejsem velký fanda pinballů. Nějak mě nevzaly ani skutečné pinballové stoly a počítačové zpracování teprve ne. Ale párkrát jsem to přeci jen zkusil a zase tak špatné to není. A protože jsem velmi liberální webmaster, který chápe i potřeby jiných :-), rozhodl jsem se sem taky jednu takovou hru umístit. A musím říci, že velmi povedenou. Jelikož v tomto herním odvětví se jakákoliv citelná vylepšení vymýšlejí jen velmi nesnadno, máte nyní před sebou jednu z nejlepších her nejen své doby.

Na výběr máte ze 4 stolů (Fantasy, Blood, Snooker champ a Odyssey), bohužel si jsou v lecčems podobné. Ale lepší než drátem do oka či, nedej bože, do jiné části těla :-) Málem bych zapomněl, cílem hry je... ach ano správně, nahrát co možná nejvíce bodů.

Grafika i celkový design hry jsou velmi zdařilé, mimo jiné hra používá ve své době ojedinělé formování písmen z bílých teček (však uvidíte). Zvuková stránka také není nejhorší a pokud si ke hře pustíte svou oblíbenou hudbu, nebudou ji standartní FX zvuky ve většině případů nějak obzvláště prznit. Zkrátka a dobře, Silverball je velmi kvalitní pinball, a pokud jste fandy tohoto žánru, přičtěte si k celkovému hodnocení ještě nějaké to procento.