Název: Chip 'n Dale: Rescue Rangers
Vydavatel: Disney
Rok vydání: 1990
Žánr: Akční
Hodnocení: 68 %
Velikost souboru: 154 kB
Download: chip.zip

Nevím jak vy, ale já hrozně rád vzpomínám na svá dětská nedělní rána. To se mi to tenkrát vstávalo, když jsem chodíval spát v devět večer a hlavně s čistou hlavou. Kolem půl osmé ráno jsem zapínal TV a sledoval tzv. pásmo pořadů pro děti. Ovšem vrcholem byly příběhy od Walta Disneyho... Uměl jsem téměř všechny znělky zpaměti :-) A hned po jedinečných Ducktales (česky Kačerov nebo tak nějak) jsem miloval příběhy Rychlé Roty. "ČičičičiP a Dejl zákon chrání, ČičičičiP a Dejl v tomto kraji. Po stopě vždycky jdou až naleznou, kdo skrývá tajně fintu svou. ČičičičiP a Dejl..." To byly panečku časy. Jo a proč vo tom ksakru vlastně kecám? No protože dnes jsem pro vás připravil hru na motivy tohoto vynikajícího kartůnu :-)

Pokud vás zajímá zápletka, nebudu vás již déle napínat. Rychlá Rota (v originálu Rescue Rangers) mám před sebou další ze svých obligátních úkolů, pomoci příteli v nouzi. Jejich sousedka Mandy ztratila své oblíbené koťátko a vůbec netuší, kde začít hledat. A tak nastupují na scénu naši staří známí: Chip, Dale, Gadgetka, Monty Jack a Zipper. A jako obvykle za vším stojí úhlavní nepřítel RR - Tlustý kocour.

Ačkoli je hra určena pro děti a i grafické zpracování tomu odpovídá, udělala mi upřímnou radost. Některé animace hlavních hrdinů jsou opravdu srandovní. Hru jsem samozřejmě nedohrál celou, jen asi prvních 10 levelů. Při těch jsem se však rozhodně nenudil. Pokud vám tedy partička RR není úplně neznámá, určitě si hru stáhněte a zavzpomínejte si. Možná hra potěší i vaše mladší sourozence, děti apod.